wersja do wydruku Konrad Kurys 23.09.2003 13:56

Dokumentacja niearchiwalna


 

            

            W związku z ustawą z dnia 18 grudnia 2002 r. o zmianie ustaw o systemie ubezpieczeń społecznych oraz zmianie niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 241, poz. 2074) Archiwum Państwowe w Radomiu rozszerzyło zakres prowadzonych usług archiwalnych o przechowywanie, kopiowanie i konserwację dokumentacji o czasowym okresie przechowywania w tym dokumentacji osobowo-płacowej. Przedstawicieli likwidowanych i upadłych firm, zainteresowanych złożeniem akt  w Archiwum Państwowym w Radomiu, prosimy o kontakt.

Pracownikiem odpowiedzialnym za sprawy dokumentacji o czasowym okresie przechowywania  w Archiwum Państwowym w Radomiu jest Ewelina Majsterek (e-mail: emajsterek@radom.ap.gov.pl).

 

            Pragnąc ułatwić osobom poszukiwania akt dla celów emerytalno-rentowych Archiwum prowadzi wykaz podmiotów przechowujących dokumentację osobową i płacową na obszarze swojego działania oraz wykaz pracodawców, których dokumentację osobową i płacową przejął z obszaru działania Archiwum, dany podmiot przechowujący taką dokumentację.

Powrót

Pokaż komentarz

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Dokumentacja niearchiwalna
Podmiot udostępniający informację:Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych
Informację opublikował:Konrad Kurys
Informację wytworzył:Konrad Kurys
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:23.09.2003 13:56

Rejestr zmian dokumentu

pokaż