wersja do wydruku Anna Wajs 02.06.2008 14:29

ESPElektroniczna skrzynka podawcza AP Warszawa jest dostępna na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Adres platformy: http://epuap.gov.pl/wps/portal/E2_OpisUslugi?searchEngine=true&opisId=3785&kartaId=150680&pE2SHHlWords=warszawy+pa%C5%84stwowe+m.st.warszawy+archiwum+m.st+warszawa+warszawie

Dokumenty można przekazywać za pomocą formularza tam umieszczonego. Formularz można znaleźć odnajdując w "katalogu usług" Archiwum Państwowe m.st. Warszawy lub bezpośrednio klikając na poniższy odnośnik:

bezpośrednie przejście do formularza

UWAGA!
W celu złożenia pisma (wniosku) do Archiwum Państwowego w Warszawie za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej konieczne jest uprzednie założenie bezpłatnego konta użytkownika na platformie ePUAP.
Założenie konta przebiega obecnie w dwóch etapach (założenie konta i "założenie organizacji"), ponieważ zgodnie z wymaganiami ePUAP konieczne jest powiązanie konta z "organizacją". UWAGA! Przez termin "organizacja" w tym przypadku rozumie się instytucję lub osobę fizyczną.
Po założeniu konta dokumenty elektroniczne należy przygotować za pomocą formularza udostępnionego na platformie ePUAP i podpisać bezpiecznym podpisem elektronicznym z ważnym certyfikatem. Możliwe jest dodawanie załączników w formatach plików: DOC, ODT, RTF, PDF, XLS, SXC, TXT, JPG, TIF, GIF, ZIP, TAR.
Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego dokumentu utworzonego za pomocą formularza nie może przekroczyć 3 MB.

Powrót

Pokaż komentarz

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:ESP
Podmiot udostępniający informację:Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych
Informację opublikował:Anna Wajs
Informację wytworzył:Anna Wajs
Data na dokumencie:02.06.2008
Data publikacji:02.06.2008 14:29

Rejestr zmian dokumentu

pokaż