Elektroniczna skrzynka podawcza Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państowych

Elektroniczna skrzynka podawcza NDAP jest dostępna na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Adres platformy: http://epuap.gov.pl/

Aby złożyć dokument za pośrednictwem platformy ePUAP prosimy skorzystać z formularza "Pismo ogólne do podmiotu publicznego".

 

(należy wcześniej zalogować się do platfory ePUAP)

 

Adres skrzynki podawczej dla systemów EZD:

/ydpfl9182g/SkrytkaESP

UWAGA!

 

W celu złożenia pisma (wniosku) do Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej konieczne jest uprzednie założenie bezpłatnego konta użytkownika na platformie ePUAP.
Założenie konta przebiega obecnie w dwóch etapach (założenie konta i "założenie organizacji"), ponieważ zgodnie z wymaganiami ePUAP konieczne jest powiązanie konta z "organizacją". UWAGA! Przez termin "organizacja" w tym przypadku rozumie się instytucję lub osobę fizyczną.
Po założeniu konta dokumenty elektroniczne należy przygotować za pomocą formularza udostępnionego na platformie ePUAP i podpisać bezpiecznym podpisem elektronicznym z ważnym certyfikatem. Możliwe jest dodawanie załączników w formatach plików: DOC, ODT, RTF, PDF, XLS, SXC, TXT, JPG, TIF, GIF, ZIP, TAR.
Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego dokumentu utworzonego za pomocą formularza nie może przekroczyć 3 MB.
Wnioski zawierające złośliwe oprogramowanie nie będą rozpatrywane.

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Elektroniczna skrzynka podawcza Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państowych
Podmiot udostępniający informację:Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych
Informację opublikował:Agnieszka Makówka
Informację wytworzył:Kazimierz Schmidt
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:07.05.2008 08:41

Rejestr zmian dokumentu

pokaż